Šeste večeri Derventa Nektar futsal turnira odigrani su susreti seniorske grupe J, u kojoj je do prvog mjesta zasluženo došla ekipa GvG Ularice /SSAM plast Jelah, pojačana Radinom iz Mostara.
Za drugo mjesto su se u zadnjoj utakmici borili ekipa “Glasinca” sa Sokolca i ekipa “Inoxa”, za koju su nastupali igrači iz Pančeva. Kao drugoplasirana se plasirala ekipa Glasinca u osminufinala.
Kod veterana iz grupe B se plasirale ekipe “BH Play kladionice” iz Banovića i “Feromaster”, za koji nastupaju igrači iz Banja Luke, dok iz grupe D dalje idu “Ljubić” iz Prnjavora i “Fructa trade”.
Sve rasporede, rezultate i informacije o turniru “Derventa Nektar futsal 2017” pronađite OVDJE.
Rezultati seniorske grupe J i veteranskih grupa B i D:
17,00:FEROMASTER – IRISH PUB DOBOJ/vet/=3:0 p.f
17,35: DM MONTAŽE BROD-FRUCTA TRADE/vet/=0:2
– Studen 2
18,10: INOX M – CVJEĆARA GARDENIJA =6:5
Pešterac 3, Makarun 2, Kondić – Ćorić 3, Lukić, Jalić
18,45: GvG ULARICE*SSAM PLAST JELAH – FUTSAL GLASINAC=3:1
Hadžikadunić, Hajrić, Omerčić – Lukić
19,20: FEROMASTER – KLADIONICE BH PLAY/vet/=1:1 (2:3)
Stanivuković – Turkić
19,55: LJUBIĆ PRNJAVOR – FRUCTA TRADE/vet/=2:2 (5:3)
Blagojević, Deket V. – Reljić, Đukić
20,30: G v G ULARICE*SSAM PLAST JELAH – INOX M=5:4
Radin 3, Omerčić, Hajrić – Lazić 2, Karanfilovski, Pešterac
21,05: CVJEĆARA GARDENIJA BABAC- FUTSAL GLASINAC=1:4
Jalić – Milinković 2, Pajević, Arbinja
21,40: IRISH PUB DOBOJ – KLADIONICE BH PLAY/vet/=0:3 p.f
22,15: LJUBIĆ PRNJAVOR – DM MONTAŽE BROD/vet/=5:4
Deket V.2, Dakić, Tomaš – Pjanić 2, Đurić , Mišić
22,45: INOX M – FUTSAL GLASINAC=4:7
Lazić 2, Makarun, Karanfilovski – Milinković 3, Arbinja 2, Lukić, Pejić
23,15: GvG ULARICE*SSAM PLAST JELAH – CVJEĆARA GARDENIJA =3:0 p.f
Seniorska grupa J
1. GvG ULARICE 11:5 9
2. GLASINAC 12:8 6
3. INOX M 14:17 3
4. GARDENIJA 9:14 0
Raspored za četvrtak (grupe G i L)
17,00: MRAMORPROM USORA – KAWA BAU SANSKI MOST
17,35: IVANIĆ GRAD – LIBERO
18,10: MNK BROD 035 SLAVONSKI BROD- SIND
18,45: MNK CALP ZENICA – K UNI DERVENTA
19,20: MRAMORPROM USORA – IVANIĆ GRAD
19,55: KAWA BAU SANSKI MOST – LIBERO
20,30: MNK CALP ZENICA – SIND
21,05: MNK BROD 035 SLAVONSKI BROD – K UNI DERVENTA
21,40: IVANIĆ GRAD – KAWA BAU SANSKI MOST
22,15: MRAMORPROM USORA – LIBERO
22,45: K UNI DERVENTA – SIND
23,15: MNK CALP ZENICA – MNK BROD 035 SLAVONSKI BROD
Fotografije pogledajte OVDJE.
Derventa Cafe