Vijesti Sport Druga futsal liga RS: Poraz Dervente u komšijskom derbiju

Druga futsal liga RS: Poraz Dervente u komšijskom derbiju

0

Nakon poraza na otvaranju sezone od ekipe Glasinca, KMF Derventa poražen je na domaćem terenu od gostiju iz Broda.

Dervenćani su u prvom poluvremenu golovima Kukića i dvostrukog strijelca Duspare dva puta dolazili do prednosti (1:0; 3:2). Uprkos tome, taj period igre ipak nisu uspjeli da privedu u svoju korist, jer su gosti, zahvaljujući „het-triku“ Džabića i golu Pejičića, u posljednjim minutama napravili preokret.

Čini se da je to destimulisalo futsalere Dervente koji u nastavku postižu samo jedan pogodak, dok se gosti tri puta upisuju u strijelce i ostvaruju ubjedljiv trijumf.

U narednom kolu KMF Derventa putuje u Trnovo.

KMF Derventa – KMF Brod 4:7 (3:4)
Sportska dvorana u Derventi. Gledalaca: 50. Sudije: Goran Ilić i Darko Vukojević. Strijelci: 1:0 Duspara 1, 1:1 Pejičić 7, 1:2 Džabić 8, 2:2 Kukić 9, 3:2 Duspara 12, 3:3 Džabić 16, 3:4 Džabić 18, 3:5 Prodanović 22, 4:5 Simić 29 (6m), 4:6 Žarić 36, 4:7 Žarić 39. minutu. Crveni karton: Zlatko Duspara (Derventa) 39. minut. KMF Derventa: Evđenić, Brković, Simić, M. Brković, Duspara, Plisnić, Kojić, Nović, Kulaga, Đekić, Kukić.