Sport Derventa Futsal 2016 Derventa Nektar futsal 2016: Odigrani susreti grupa B i F, favoriti sigurni

Derventa Nektar futsal 2016: Odigrani susreti grupa B i F, favoriti sigurni

0

15420794_1232352320143907_6649146819565798929_n

Sinoć su odigrani susreti u grupama B i F.

U grupi B ekipa Džakule iz Gračanice je zauzela prvo mjesto, nakon što je u odličnom meču savladala ekipu Mandića, da bi sa Glasincem odigrala neriješeno i savladala domaći Kort market. Kao drugoplasirani plasirao se Mandić komerc koji je u odlučujujućem meču savladao odličnu ekipu sa Sokoca.

U grupi F ekipa iz Cazina i Mildaba iz Banja Luke su savladale u prva dva kola ekipe iz Pančeva i Doboja, i u posljednjem meču večeri u odličnom susretu odlućivali o pobjedniku grupe. Najbolji susret večeri je ponudio pravi futsal, ekipa iz Cazina je vodila 2:0, ali sredinom drugog poluvremena ekipa Mildaba dolazi do izjednačenja. Ipak, meč je prelomio Mizić sa dva gola u posljednja dva minuta susreta.