Vijesti Sport Derventa ubjedljiva protiv Policajca

Derventa ubjedljiva protiv Policajca

0

Klub malog fudbala Derventa savladao je sa 5:0 banjalučki KMF Policajac u utakmicj 5. kola Prve futsal lige Republike Srpske.

Dervenćani su odlično otvorili susret, pa se već u 4. sekundi susreta u odličnoj šansi našao Duspara, ali je mreža ostala mirna. Ipak, u 8. minutu Đukanović je postigao autogol za vodstvo Dervente, a isti igrač dobio je i crveni karton u 18. minuti. Prednost igrača više na terenu domaći su iskoristili u 20. minuti kada Đaković povećava vodstvo na 2:0, što je bio i konačni rezultat prvog poluvremena.

Igrači Dervente dobro otvaraju i drugo poluvrijeme, a prednost na 3:0 povećava Duspara golom u 21. minuti. U 27. minuti na 4:0 rezultat povećava Marić svojim petim ovosezonskim golom. Derventa i nakon ovog pogodka nastavlja u svom ritmu i do petog gola stižu u 36. minuti, a strijelac je bio Lejić.

U narednom kolu drugoplasirana Derventa putuje u Trnovo.

Prva liga, 5. kolo: KMF Derventa – KMF Policajac 5:0 (2:0). Sportski centar Derventa.