Vijesti Sport Druga futsal liga: Golovima Duspare i dvojice Simića do pobjede na gostovanju

Druga futsal liga: Golovima Duspare i dvojice Simića do pobjede na gostovanju

0

KMF Derventa

Futsaleri Dervente ostvarili su na gostovanju u Brodu drugu ovosezonsku pobjedu. Dervenćani su došli u vodstvo golom Željka Simića, da bi komšije ipak do kraja poluvremena preokrenule rezultat u svoju korist, golom Sremca sa zvukom sirene.

Nastavak je donio još dinamičniji susret. Zahvaljujući dvostrukom srijelcu Duspari i Siniši Simiću, KMF Derventa dolazi do vodstva od 2:4. Ipak, sredinom drugog poluvremena Džabić sa dva gola izjednačava rezultat, ali kapiten Dervente Željko Simić ipak donosi drugu pobjedu u nizu.

U narednom kolu Derventa dočekuje sokolački Glasinac.

Druga dutsal liga (grupa 1): KMF Brod – KMF Derventa 4:5 (2:1).
Dvorana u Brodu. Sudija Milan Docić. KMF Derventa: Aleksić, Simić Ž, Đuričić, M. Brković, Đekić, S. Brković, Duspara, Simić S, Plisnić.