Vijesti Sport Futsaleri poraženi u triler susretu protiv Jang bojsa

Futsaleri poraženi u triler susretu protiv Jang bojsa

0

Fudbaleri Dervente poraženi su u triler susretu sa zvorničkim Jang bojsima u 10. prvenstvenom kolu.

Gosti su do prednosti stigli u 12. minutu susreta golom Blagojevića, da bi samo dva minuta kasnije golman Dervente Blagojević donio domaćim izjednačenje. Bila su potrebna još dva minuta igre da Đaković donese prednost Derventi, što je bio i rezultat prvih 20 minuta igre.

Kada je početkom nastavka Radoja pogodio za 3:1 domaći su bili u vrlo dobroj poziciji, ali se vrlo motivisan gosti nisu predavali. Golovima Radića i ponovo Blagojevića stižu do novog izjednačenja 13. minuta prije kraja susreta.

Kada je bilo najpotrebnije ponovo na scenu stupa golman Blagojević i Derventi donosi novu prednost, a uz nekoliko odličnih intervencija, u tim trenucima zasigurno je bio najbolji igrač susreta.

Međutim u zadnjih par minuta fortuna je Derventi potpuno okrenula leđa. Gosti u 33. minuti koriste smušenost igrača Dervente i dolaze do egala golom Stupara, a u posljednjim sekundama golman gostiju Radić koristi blag pokušaj Dervenćana i sa svog gola pogađa protivnički za trijumf i veliku radost Zvorničana.

U narednom kolu Derventa dočekuje Gradišku.

Prva liga RS, 10. kolo: KMF Derventa – KMF Jang bojs 4:5 (2:1). Sportska dvorana u Derventi.

KMF Derventa: Ognjen Blagojević (G), Dalibor Kulaga (C), Vitomir Pivaš, Predrag Travar, Siniša Đaković, Zlatko Duspara, Predrag Lejić, Dejan Đekić, Marko Radoja, Jovan Rajak, Slaviša Simić, Siniša Kojić, Neven Plisnić. Trener Željko Simić.