Vijesti Sport Futsaleri u razigravanje za prvaka kreću sa pete pozicije

Futsaleri u razigravanje za prvaka kreću sa pete pozicije

0

Desetkovani futsaleri „Dervente“, kojih je zbog kazni i suspenzija otputovalo samo sedam, očekivano su poraženi na gostovanju u Nevesinju u posljednjem kolu regularnog dijela Prve lige.

Susret je riješen praktično u prvom poluvemenu kada su i postignuti svi golovi. Domaći su goleadu otvorili efektnim pogotkom Pudara i već poslije desetak minuta na semaforu je stajalo 4:0.

Konačan rezultat 5:2 postavljen je u 16. minutu. Od tada pa do kraja susreta mreže su ostale netaknute.

„Derventa“ u doigravanje za prvaka kreće sa pete pozicije, a protivnik će biti Jang bojs iz Zvornika. Onaj ko prvi stigne do dvije pobjede očekuje megdan sa prvoplasiranim FK „Doboj“.

Prva liga RS, 14. kolo: KMF Nevesinje – KMF Derventa. 5:2 (5:2). Sportska dvorana „Nevesinjka“. Gledalaca: 150. Sudija: Stefan Bokić (Bileća).

Strijelci: 1:0 Pudar, 2:0 Ćuže, 3:0 Vuković, 4:0 Vuković, 4:1 Kulaga, 5:1 Kljakić, 5:2 Lejić.

NEVESINjE: Romović, Andrić, Adžić, Kljakić, Kovačević, Aćimović, Parović, Pudar, Zečević, Vuković, Šešlija, Ćuže.

DERVENTA: Plisnić, Erić, Kujundžić, Rajak, Simić, Kulaga, Lejić.