Vijesti Sport Futsaleri upisali ubedljivu pobjedu

Futsaleri upisali ubedljivu pobjedu

0

Klub malog fudbala Derventa savladao je ekipu iz Gradiške ubjedlivim rezultatom 5:0 (u okviru 11. kola Prve futsal lige Republike Srpske.

Dervenćani su odlično otvorili susret i već u 6. minuti preko Đekića dolaze u vođstvo. U istoj minuti domaći stižu i do drugog gola, a strijelac je bio raspoloženi golman Blagojević. Minut kasnije i Đekić režira i treći gol, što je bio i rezultat prvog poluvremena.

Drugo poluvrijeme bolje otvaraju gosti, ali Derventa preko Lejića stiže do pogodka u 26. minuti. Do kraja susreta Gradiška je igrala sa golmanom u polju što u 40. minuti iskorištavaji Dervenćani za konačnih 5:0. Strijelac je bio Đaković.

U narednom kolu Derventa gostuje u Banjaluci kod “fenjeraša” Policajca.

Prva liga RS, 11. kolo: KMF DERVENTA – FK GRADISKA 5:0 (3:0). Sportska dvorana Derventa.

KMF Derventa: Ognjen Blagojević (G), Dalibor Kulaga (C), Vitomir Pivaš, Predrag Travar, Siniša Đaković, Zlatko Duspara, Predrag Lejić, Dejan Đekic, Marko Radoja, Slaviša Simić, Saša Đuričić i Neven Plisnić. Trener Željko Simić.