Vijesti Sport Kokanović i Đurđević ekipni pobjednici Policijade u šahu

Kokanović i Đurđević ekipni pobjednici Policijade u šahu

0

Na Ekipnom šahovskom prvenstvu Policije Republike Srpske službenici Policijske stanice Derventa Dragan Kokanović i Boris Đurđević osvojili su prvo mjesto predstavljajući Policijsku upravu Doboj.

Oni su u 7 mečeva zabilježili pet pobjeda i dva remija i sa 11,5 poena slavili ispred Policijske uprave Banjaluka, u konkurenciji od 19 ekipa.

Ova dvojica službenika ostvarili su odlične rezutate i na Pojedinačnom prvenstvu policije Republike Srpske. U konkurenciji 14 takmičara Đurđević je sa 6,5 poena postao prvak, dok je Kokanović sa osvojenih 5 poena osvojio treće mjesto.

Odlični su bili i futsaleri Policijske uprave Doboj koji su osvojili drugo mjesto.