Vijesti Sport Kozara spretnija u završnici

Kozara spretnija u završnici

0

Rukometaši Dervente su poraženi u 4. kolu Prve lige Republike Srpske od ekipe ORK Kozare iz Gradiške.

Igrači Dervente su u prvom poluvremenu uglavnom imali minimalnu prednost, ali su gosti ipak na isteku prvih 30 minuta igre stigli do egala serijom od 1:3. Ekipa iz Gradiške bolje otvara i nastavak, i uspjeva sve do 53. minuta da održi prednost (32:32). U tim trenucima ponovo prave seriju od tri uzastopna gola i susret privode u svoju korist.

U redovima Dervente najefikasniji su bili Šarenac sa 9, Milinković sa 8 i Sibinčić sa 6 pogodaka.

U narednom kolu Derventa, sedmoplasirana sa upisanim po dvije pobjede i poraza, gostuje kod ORK Borac u Banjaluci.

Prva liga RS, 4. kolo: RK Derventa – ORK Kozara 35:36 (20:20). Sportska dvorana u Derventi.