Vijesti Sport Lider prejak za Tekstilčeve omladince

Lider prejak za Tekstilčeve omladince

0

Lider drugoligaškog zapada bio je neumoljiv protiv omladinaca Tekstilca u danas odigranom susretu 22. kola.

“Krojači”, s obzirom da su otputovali na gostovanje u Trn samo sa 13 kadeta i juniora, nisu ni mogli očekivati bolje. Nakon što je promašio jedanaesterac u 26. minutu, bivši igrač Tekstilca Stefan Trivan se iskupio pogotkom u 38, da bi potom na isteku prvog dijela pogodio Tomčić. Domaći su postigli još tri gola u nastavku, a pogađali su Jokanović, Đukanović i Ivinjo, Brazilac koji je ljetos nastupao u plavom dresu.

Trener Dejan Pijetlović bi narednog vikenda trebao imati na raspolaganju i iskusnije fudbalere u susretu sa drugoplasiranim Naprijedom, ekipom koja je takođe sa četiri poraza u nizu u padu forme.

Druga liga zapad, 22. kolo: FK Sloga Trn – FK Tekstilac 5:0 (2:0). Stadion Sloga. Sudija Bojan Landup.

FK Tekstilac: Plisnić, Stupar, Savić, Slijepčević, Tadić, Stojčić, Ignjić, Hamzić, Erić, Knežević, Živanić (od 36. Pijetlović). Trener Dejan Pijetlović.