Vijesti Sport Majstorijom Đuričića futsaleri Dervente slavili u komšijskom derbiju

Majstorijom Đuričića futsaleri Dervente slavili u komšijskom derbiju

0

Klub malog fudbala Derventa savladao je sa 2:1 Futsal tim Doboj u komšijskom derbiju 2. kola Prve futsal lige Republike Srpske.

U derventskom Sportskom centru viđen je odličan futsal između novajlije u provoligaškom društvu Dervente i povratnika iz Premijer lige Doboja.

Domaći do pogodka dolaze u finišu prvog poluvremena preko Siniše Đakovića, što je bio i konačan rezultat nakon prvih 20 minuta.

I u nastavku ponovo dobra igra u kojoj je uživalo oko 300 posjetilaca. Dobojlije su do izjednačenja stigle u 34. minuti preko Samira Kondžića, da bi majstorijom dva minuta pred kraj susreta konačan rezultat postavio Saša Đuričić.

Treba istaći da su domaći cijelo drugo poluvrijeme odigrali bez odličnog Predraga Travara zbog povrede.

Dervenćani nakon dva kola ima dvije pobjede, a slijede im dva vezana gostovanja u Zvorniku i Gradišci, dok Doboj u narednom dočekuje KMF Policajac iz Banjaluke.

Prva liga RS, 2. kolo: KMF Derventa – FK Doboj 2:1 (1:0). Sportski centar Derventa. Gledalaca: 300. Sudije: Bojan Rakić i Radmilo Vuković (oba Bijeljina)

DERVENTA: Blagojević, Pivaš, Travar, Radoja, Đekić, Đuričić, Lejić, Vajić, Kulaga, Erić, Vukmirović, Đaković, Aleksić, Simić

DOBOJ: Mujkanović, Lukić, Martić, Maksimović, Buljubašić, Vidić, Ivanagić, Milan Radulović, Ristić, Ninković, Kovačević, Starčević, Huskanović, Kondžić.