Vijesti Sport Osinjani upisali novi trijumf

Osinjani upisali novi trijumf

0

Nakon što su u prošlom kolu deklasirali lidera iz Sijekovca, ekipa Borca iz Osinje stigla je i do gostujuće pobjede u Grabovici.

Iako su domaći vodili golom Milivojevića već od 2. minute, rezultat u korist Osinjana u prvih petnestak minuta nastavka preokreću Zemunović, Lejić i Radanović.

Domaći se nisu predavali, pa su golom Jovanovića u 69. minuti smanjili zaostatak, ali je Lejić par minuta kasnije svojim drugim golom povisio rezultat na 2:4. Sloboda do kraja meča uspjeva samo smanjiti zaostatak preko Božičkovića tri minuta prije isteka regularnih 90 minuta.

Petoplasirani Borac u narednom kolu dočekuje Zborište. Tabelu pronađite OVDJE.

Područna liga Doboj-Brod, 8. kolo: Sloboda (GS) – Borac 3:4 (1:0). Stadion: Plinara. Sudija: Goran Ilić (Doboj).

Strijelci: Nenad Milivojević 2′, Boban Jovanović 69′, Vladan Božičković 87′; Srđan Zemunović 52′, Predrag Lejić 56′, Boris Radanović 61′, Predrag Lejić 76′.

Sloboda: Radan Lazić (G), Siniša Rekanović (73. Vladan Božičković), Danijel Aladžić, Boris Aladžić, Aleksandar Radulović, Nenad Milivojević (73. Andrija Bujanović), Dejan Đedovac (K), Tanasije Mitrović, Njegoš Knežević (82. Darijo Bosić), Milan Račić, Goran Todorović (46. Boban Jovanović)

Borac: Petar Gavrić (G), Boris Bašić, Dražen Trivunović (K), Duško Brkić (60. Boris Radanović), Predrag Lejić (85. Predrag Davogić), Jugoslav Gojić, Milenko Turudić (60. Nikola Marić), Slaven Vaslić , Aleksandar Narić, Srđan Zemunović (70. Boris Aničić), Dragan Nović.