Vijesti Sport Prijedorčani slavili na Gradskom stadionu

Prijedorčani slavili na Gradskom stadionu

0

Fudbaleri Tekstilca poraženi su u 17. prvenstvenom kolu od prijedorskog FSA.

Gosti su od početka meča pokazivali da nisu došli sa bijelom zastavom. Ipak prvi su zaprijetili domaći, a nakon sjajnog prodora po desnoj strani Duspare, lopta je došla do Dumonjića koji snažno šutira iskosa, ali golman gostiju Zmijanac zaustavlja udarac mladog fudbalera. U nastavku su opasniji gosti, a rspoloženi Milinković prvo se u 25. minutu našao oči u oči sa mladim golmanom Plisnićem, ali je prebacio okvir gola, da bi pred kraj prvog dijela isti igrač odlično šutirao, ali se ispriječla prečka.

Gosti su nastavili sa dobrom igrom i u nastavku, a nakon nekoliko izglednih situacija Knežević je iskoristio nesmotrenost u zadnjoj liniji krojača, usamljen primio loptu u srcu i lijepo pogodio mrežu domaćih nakon sat vremena igre. Desetak minuta prije kraja Mešić je postavio konačan rezultat.

U narednom kolu “krojači” gostuju u Šamcu.

Druga liga zapad, 17. kolo: FK Tekstilac – FK FSA Prijedor 2:0 (0:0). Gradski stadion u Derventi. Sudija Slaviša Šarić.

FK Tekstilac: Plisnić, Aleksić (od 55. Knežević), Slijepčević, Stupar, Komljenović, Dumonić (od 35. Reljić), Ignjić, Tadić, Savić (od 60. Erić), Duspara, Travar. Trener Dejan Pijetlović.