Vijesti Sport Rukometaši se oprostili od svojih navijača remijem

Rukometaši se oprostili od svojih navijača remijem

0

Rukometaši Dervente odigrali su neriješeno sa Kozarom iz Gradiške 28:28 (12:10) u pretposljednjem kolu Prve lige Republike Srpske i posljednjem ovosezonskom pred svojim navijačima.

Derventa je nakon prvih 30 minuta igre imala dva gola prednosti, ali su gosti u nastavku uspjeli da nadoknade zaostatak i osvoje bod.

Kod Dervenćana se istakao Gojko Topić sa 12 odbrana, dok je prva violina ekipe sa 8 golova bio Goran Zemunović. Šest golova dao je Milinković, a po četiri Blagojević i Davidović.

U redovima gostiju istako se takođe golman Kovačević sa 10 odbrana, dok je prvi strijelac bio Janković sa osam golova, a po pet su dali Petošević i A. Bjelajac.

Trećeplasirana Derventa u posljednjem kolu gostuje Glasincu iz Sokoca.

Prva liga RS, 21. kolo: RK Derventa – RK Kozara Gradiška 28:28 (12:10). Sportska dvorana Derventa.