Vijesti Sport Rukometašice slavile na gostovanju u Tesliću

Rukometašice slavile na gostovanju u Tesliću

0

Rukometašice Dervente savladale su ekipu Borje na gostovanju u Tesliću.

Trinaesto kolo ipak je bilo talično za derventske rukometašice koje su slavile u neizvijesnom susretu rezultatom 30:31, nakon što su na poluvremenu imale 4 gola prednosti (14:17).

Po čak četrnaest pogodaka postigle su Pavlovićeva i Bajramovićeva.

Naše cure su dobro otvorile utakmicu, dok se u drugom poluvremenu igralo uglavnom gol za gol, zbog isključenja prvotimaca Maksimovićeve i Živkovićeve, rekli su u

U sljedećem kolu Dervenćanke dočekuju ŽRK “Mladost” iz Rogatice.