Vijesti Sport Šamčanima “posavski” derbi

Šamčanima “posavski” derbi

0

Fudbaleri Tekstilca poraženi su na gostovanju u Šamcu minimalnim rezultatom.

Jedini pogodak djelo je Marčete u trećem minutu susreta, a prema svemu viđenom, “krojači” su zaslužili barem bod u nastavku susreta. Mladi Savić je u prvom poluvremenu promašio iskosa prazan gol protivnika, dok je iskusniji Babić imao dvije dobre prilike u nastavku, ali bez uspješne realizacije.

U narednom kolu Slogu iz Srpca.

Druga fudbalska liga RS zapad, 18. kolo: FK Borac – FK Tekstilac 1:0 (1:0). Stadion u Šamcu. Sudija Bojan Tomić iz Gradiške.

FK Tekstilac: Plisnić, Stojčić, Stupar, Trininić, Komlenović, Tadić, Ignjić, Reljić (od 72. Hamzić), Savić (od 63. Erić, od 72. Aleksić), Travar, Babić. Trener Dejan Pijetlović.