Vijesti Sport Tekstilac počeo pripreme pobjedom nad Šamčanima

Tekstilac počeo pripreme pobjedom nad Šamčanima

0

Fudbaleri Tekstilca savladali su Borac iz Šamca u prvoj pripremnoj utakmici za predstojeću sezonu minimalnim rezultatom.

Jedini pogodak postigao je Kojić nakon lijepe kombinacije sa Bašićem i novajlijom Hasikićem već na početku susreta. “Krojači” su u prvom dijelu mogli postići još nekoliko pogodaka, ali dobre prilike propustili su Kojić i Prljeta.

Nakon kombinovanog tima u prvom dijelu na teren su stupili mlađi igrači i igrači koji su na probi, tako da je najveći dobitak ovog susreta to što je trener Purić vidio mogućnosti većeg broja igrača.

Pripreme: Tekstilac – Borac 1:0 (1:0). Gradski stadion u Derventi. Sudija Zoran Tepić.

Tekstilac (prvo poluvrijeme): Drakulić, Marić, Jolović, Đekić, Zeljković, Prljeta, Pešević, Hasikić, Bašić, Kojić, Vujianović.

Tekstilac (drugo poluvrijeme): Plisnić. N, Kusljić,Aleksić, Mišić, Lejić, Nikolić, Ignjić, Teofilović, Brković, Duspara, Kofu, Nagakawa.