Tekstilac upisao bodove

0
Zlatko Duspara

Tekstilac je protiv šamačkog Borca upisao prve bodove na drugoligaškom Zapadu.

“Krojače” je do prednosti krajem prvog dijela doveo borbeni Ignjić, ali se gosti nisu predavali i u 70. minutu dolaze do poravnanja golom Ignjatovća.  Ipak, gosti su bod u “nogama” držali samo dva minuta, kada prednost derventskoj ekipi vraća Duspara. Raspoloženi ofanzivac u 79. minutu postavlja i konačan rezultat i potvrđuje pobjedu.

U narednom kolu Tekstilac gostuje kod srbačke Sloge.

Druga liga zapad: FK Tekstilac – FK Borac 3:1 (1:0). Gradski stadion u Derventi. Sudija Dejan Smiljić.

FK Tekstilac: Blagojević, Marić, Trninić, Mitrović, Stiven, Duspara, Trivan, Dragoljić, Ignjić, Sedlar, Emanuel (od 70. Ćuk). Trener Zoran Bujić.