Vijesti Sport Tekstilac poražen uprkos vođstvu

Tekstilac poražen uprkos vođstvu

0

Nakon pobjede nad šamačkim Borcem i trijumfa u Kupu Srpske, fudbaleri Tekstilca su poraženi na gostovanju kod Sloge u Srpcu.

Nakon prvog poluvremena “krojači” su imali prednost zahvaljujući pogotku ove sezone raspoloženog Duspare, ali i igrača manje nakon isključenja Kolumbijca Stivena nakon dva preoštra starta ofanzivca, prema mišljenju sudije Petra Tepića iz Čelinca.

Gosti se ni u nastavku nisu predavali, ali u posljednjih petnaestak minuta domaća ekipa dolaz do preokreta golovima Nježića u 75. i 84. minuti.

U narednom kolu u Derveni će gostovati Dubrave.

Druga liga zapad, 4. kolo: FK Sloga – FK Tekstilac 2:1 (0:1). Stadion Sloge. Sudija Petar Tepić.

FK Tekstilac: Blagojević, Marić, Aleksić, Trninić, Mitrović, Steven Marriaga Tejeda, Duspara, Trivan, Dragoljić (od 71. Ignjić), Sedlar, Ćuk (od 46. Mišić). Trener Zoran Bujić.