Vijesti Sport Turnir mjesnih zajednica: Susaković riješio finale

Turnir mjesnih zajednica: Susaković riješio finale

0
Ekipa Derventa II

Sinoć je, pred oko 300 gledalaca, odigrana zavšnica jubilarnog 10. Turnira mjesnih zajednica opštine Derventa. Ekipa Derventa II u finalu je bila bolja od Osinje.

U prvom polufinalnom susretu ekipa Dervente II je, nakon vođstva od 2:0 na poluvremenu, ispustila prednost protiv ekipe Crnče koja stiže sredinom drugog poluvremena do izjednačenja. Ipak, 3 minuta prije kraja igrači Dervente II stižu do pobjede, a velike zasluge za plasman u finale idu i na račun odličnog golmana Stjepanovića.

U drugom polufinalu oslabljena Pojezna nije mogla da parira ekipa Osinje koja je zasluženo se plasirala u finale.

U finalnom susretu viđena je velika borba, ali je Susaković bio neumoljiv i nezaustavljiv za igrače Osinje. postigavši sva tri gola. Derventa II je povela već u prvom minutu susreta, a to je bio i rezultat prvog poluvremena. Ipak, Osinja je stvorila ekoliko odličnih šansi je najbolji golman turnira Stjepanović sve zaustavio. Sredinom drugog dijela Susaković postiže još dva pogotka i rješava pitanje pobjednika.

Inače, pobjednička ekipa imala je najboljeg golmana turnira Aleksandra Stjepanovića, kao i igrača Slavišu Simića.