Vijesti Sport VIVIA 3X3 Streetball: Ekipa “Fructe” osvojila drugo mjesto na jakom turniru u...

VIVIA 3X3 Streetball: Ekipa “Fructe” osvojila drugo mjesto na jakom turniru u Prnjavoru

0

Sinoć je u Prnjavoru završen turnir u uličnoj košarci “VIVIA 3X3 Streetball 2017″, jedan od najbolje organizovanih sportskih događaja ove vrste u BiH.

Na Trgu srpskih boraca, proteklih deset dana, za nagradni fond u iznosu od 5.000 maraka, borile su se ekipe raspoređene u šest kategorija (djevojčice, veterani, pioniri, kadeti, juniori, seniori), a dosta uspjeha imali su i košarkaši iz Dervente.

Pioniri “K-neta” najbolji

Ekipa “Fruca Trade” zaustavljena je u finalu seniorske konkurencije, nakon što su u polufinalu savladali domaći “Aquarius”. Dervenćani su poraženi od ekipe “XXX Lovački dom” iz Sarajeva rezultatom 21-17.

Sa druge strane, “K-net” je slavio u kategoriji pionira, nakon pobjede nad ekipom “Namještaj Janković” iz Prnjavora 10:7

Za ekipu “Fructe” nastupili su Nikola Nedinić, Mišo Pašić, Alen Lješić i Marko Radić, dok su za “K-net” igrali Nikola Ratkovac, Viktor Nenić, Vladimir Novakovići i Nenad Knezević.