Vijesti Sport Rukomet: Poraz u Živinicama, u subotu protiv Sloge za ključne bodove

Rukomet: Poraz u Živinicama, u subotu protiv Sloge za ključne bodove

0

U 21. kolu Premijer lige BiH u rukometu domaći Konjuh savladao je u Živinicama ekipu Dervente.

Nakon što je u većem dijelu prvog poluvremena igrano “gol za gol”, domaći tim je tek pred istek prvih 30 minuta stvorio prednost od 3 pogotka (14:11), da bi “narandžasti” u nastavku krenuli agresivnije te došli do razlike koja je na kraju iznosila 9 golova (32:23).

Među strijelicima su se istakli domaći Kadić sa 11 (6 sedmeraca), Marčeta, Brkić i Hamzić sa po 5 pogodaka, dok su kod Dervente najefikasniji bili Draganić sa 7 i Ivanović sa 5 pogodaka.

U subotu, 21. aprila, od 19 časova, Derventa u Sportskoj dvorani dočekuje dobojsku Slogu.