Vijesti Sport 64. izbor “Glasa Srpske”: Karanovićevoj visok plasman među 10 najboljih sportista –...

64. izbor “Glasa Srpske”: Karanovićevoj visok plasman među 10 najboljih sportista – FOTO/VIDEO

0

Osamnaestogodišnja Milica Karanović, član Taekwondo kluba “Derventa” osvojila je na ovogodišnjem 64. Izboru deset najboljih sportista Republike Srpske visoko peto mjesto.

Statuu namijenjenu mladoj Dervenćanki uručio je proslavljeni rukometaš Zlatan Arnautović.

Milica je ove godine osvojila peto mjesto na Evropskom prvenstvu za tekvandoiste u konkurenciji seniora do 21 godine održanom u Varšavi, a medalju je izgubila u posljednjim sekundama četvrtfinalnog meča protiv Latvijke Jolande Tarvide.

Karanovićeva je bila jedina takmičarka iz Srpske, a nastupila je u kategoriji do 57 kilograma u konkurenciji 39 tekvondoistkinja.