Vijesti Sport Bez pobjednika u komšijskom derbiju – VIDEO

Bez pobjednika u komšijskom derbiju – VIDEO

0

Fudbaleri Tekstilca remizirali su sa komšijama iz Modriče u okviru 11. kola M:tel Prve lige Republike Srpske.

Po prilično nakvašenom terenu i ne baš idealnim uslovima za igru dvije ekipe pružile su solidnu partiju, naročito u nastavku. U prvom poluvremenu vrijedi istaći vrlodobru priliku štopera gostiju Kojića čiji je udarac iz dobre pozicije završio pokraj stative. U sudijskoj nadoknadi Janković koristi slobodan udarac i preciznim udarcem pogađa mrežu Kutića za vođstvo Modriče.

“Krojači” u nastavak ulaze agilniji, a već u 57. minuti rezervista Đekić pogađa mrežu gostiju, idealno završivši odličan prodor Savanovića. Savanović je mogao biti heroj susreta, ali sredinom nastavka ne koristi dodavanje Perovića i grešku gostujuće odbrane, te iz vrlodobre pozicije šalje loptu pokraj gola.

U narednom kolu Tekstilac gostuje u Zvorniku, kod ekipe Drine.

Mtel Prva liga RS, 11. kolo: FK Telstilac – FK Modriča Alfa 1:1 (0:1). Gradski stadion u Dervnti. Sudija Danko Butulija.

FK Tekstilac: Kutić, Rašević, Malović, Ćorić, Jolović, Reljić (od 59. Đuričić), Rudan, Maksimović (od 33. Đekić), Duspara (od 59. Mаrić), Savanović, Perović. Trener Mila Lazarević.