Vijesti Sport Dervenćanke trijumfovale, nastavljaju potjeru za liderkama

Dervenćanke trijumfovale, nastavljaju potjeru za liderkama

0

Odbojkašice Dervente očekivano su savladale poslednjeplasirane Prijedorčanke u 11. prvenstvenom kolu.

Favoritkinje su opravdale očekivanja, a jedina kakva-takva neizvijesnost viđena je u prvom setu, uglavnom zahvaljujući greškama Dervenćanki. Ipak krajnji rezultat ipak bio 22:25 za gošće.

U drugom i trećem setu viđena je odlična igra Dervenćanki, te su upisane ubjedljive pobjede.

Ova utakmica je bila povratnička za Jelenu Holovku, koja se nakon 2.5 godine vratila u klub, da bi svojim znanjem i iskustvom pomogla ispunjene zacrtanih ciljeva u tekućoj sezoni.

Naredna utakmica odbijkašice će odigrati najvjerovatnije u četvrtak, ponovo u Prijedoru, ali ovog puta protiv lidera na tabeli – ekipe Vožd, u ključnoj utakmici sezone. Već za vikend u Derventi će gostovati ekipa BL volej.

Druga liga Republike Srpske, grupa 1: OK PRIJEDOR – OK DERVENTA 0:3 (22:25, 13:25, 17:25)

OK Derventa: Sara Živković, Dragana Babić (K), Sara Saračević, Sara Damjanović, Maja Vujičić, Ena Kenjalo, Vanja Ninković, Jelena Holovka, Anđela Aleksić, Ivana Dujaković, Tamara Malić, Nikolina Adžić (L1), Ksenia Popadić (L2). Trener Dragan Moćić