Vijesti Sport Derventa Nektar futsal 22: Slovenci opravdali ulogu favorita

Derventa Nektar futsal 22: Slovenci opravdali ulogu favorita

0
“Šic bar” Ljutomer

Slovenačka ekipa “Šic bar” iz Ljutomera, jedan od nosilaca turnira, osvojila je prvo mjesto u grupi E.

Slovenci su sigurnom igrom savladali “Teslić”, “Kačarevo” i ekipu “Botajica city”, suvereno osvojivši prvo mjesto, čime su potvrdili ulogu favorita.

U zadnjem susretu večeri za drugu poziciju i prolazak u drugi krug turnira su se borile ekipe “Kačarevo” iz Srbije i ekipa “Teslića”, kojoj je u ovom susretu sve polazilo za nogom, pa su visokim trijumfom osigurali kartu za narednu fazu.

Ekipa iz Kačareva i ekipa “Botajica city”, za koju su nastupili igrači iz Modriče i Gradačca, završavaju takmičenje.

U nedjelju (18.12.) nas očekuje odigravanje susreta grupne faze konkurencije pionira, a potom i dvodnevna pauza. Turnir se nastavlja u srijedu (21.12.) mečevima seniorskih grupa A i K, čime se i zatvara prva faza turnira.