Vijesti Sport Fudbal: Debakl Tekstilca na posljednjem gostovanju jesenje polusezone

Fudbal: Debakl Tekstilca na posljednjem gostovanju jesenje polusezone

0

Fudbaleri Tekstilca ostali su bez bodova i u četvrtom susretu u nizu. U pretposljednjem kolu jesenjeg dijela Prve lige Republike Srpske ubjedljivo su poraženi od ekipe Podrinja.

Domaćem ofanzivcu Draganu Dosli bilo je dovoljno svega tri minuta da svojoj ekipi trasira put ka ubjedljivom trijumfu. Prvo je u 20. minuti realizovao najstrožu kaznu, da bi potom prednost svoje ekipe udvostručio nakon solo prodora.

Odlični napadač Vujić i strijelac het-trika Doslo već su u prvih desetak minuta nastavka pokazali gostima da se ne nadaju preokretu, da bi u 78. minutu konačan rezultat postavio Vujić, svojim drugim pogotkom.

Odbrana “krojača” tako je u zadnja dva kola kapitulirala čak devet puta, a ekipa je skliznula na pretposljednje mjesto tabele.

U posljednjem kolu Tekstilac dočekuje Rudar iz Prijedora.

Prva liga RS, 15. kolo: FK Podrinje – FK Tekstilac 5:0 (2:0). Stadion Podrinja u Janji. Sudija Valjić Ognjen iz Banjaluke. FK Tekstilac: Plisnić, Marić, Jolović, Kovač, Đuričić, Maksimović, Duspara, Perić, De. Ćorić, Đekić, Simić. Rezerve: Vukadinović, Brković, Susaković, Pećić, Eminović, Vugdalić, Da. Ćorić.