Vijesti Sport Fudbal: Poraz Tekstilca u Janji nakon goleade u nastavku

Fudbal: Poraz Tekstilca u Janji nakon goleade u nastavku

0

Danas su odigrane utakmice predzadnjeg kola ovogodišnjeg izdanja Prve lige Republike Srpske u ligama za prvaka i opstanak. “Tekstilac” je poražen od “Podrinja” u još jednoj u nizu rezultatski nevažnih utakmici.

Nakon prvog dijela domaća ekipa imala je minimalnu prednost, da bi u nastavku uslijedila prava goleda sa četiri pogotka.

“Podrinje” je dva puta dolazilo do prednosti (1:0, 2:1), ali su “krojači” golovima Perića i Dražena Vukadinovića uspjevali da dođu do poravnjanja. Ipak, ekipu iz Janje do trijumfa vodi Lazić svojim drugim pogotkom, dva minuta prije kraja utakmice.

U posljednjem kolu, već u utorak od 18 časova, “krojači” će ugostiti novog prvaka Republike Srpske “Zvijezdu 09”.

Liga za prvaka, 9. kolo: FK Podrinje – FK Tekstilac  3:2 (0:0). Stadion Podrinja. Sudija Danko Butuluja iz Trebinja. Gledalaca 150.

FK Podrinje: Ćurčić, Berbić, Mulamustafić, Redžić, Đokić, A. Hadžić, Pavić, Arnautović, Došlo, Osmanagić, Karjašević. Trener: Senad Hadžić.

Tekstilac: Plisnić, Marić, Vukadinović, Kovač, Đuričić, Brković, Perić, Susaković, Duspara, Eminović, Vugdalić. Trener: Marko Stojić.