Vijesti Sport Kup BiH: Derventa završila takmičenje

Kup BiH: Derventa završila takmičenje

0

Rukometaši Dervente poraženi su u prvom kolu Kupa BiH od ekipe Konjuha iz Živinica rezultatom 39:26.

Pobjeda domaćina nad podmlađenom ekipom Dervente bila je izvijesna već nakon prvih 30 minuta kada je prednost iznosila 10 golova (22:12). Na kraju, Konjuh je došao do ubjedljive pobjede od 13 golova.

Najefikasniji u redovima Dervente bio je Dobrilović sa 12 pogodaka.

24. februara nastavlja se Premijer liga BiH, a Derventa će na svom terenu ugostiti ekipu Gračanice.

Kup BiH, 1. kolo: RK Konjuh – RK Derventa 39:26 (22:12). GD Živinice. Sedmerci: Konjuh 0/2; Derventa 4/4. Isključenja: Konjuh 8, Derventa 2 minuta.

RK Derventa: Šmulja, Ristić, Savić 1, Dobrilović 12, Sibinčić, Drinić, Starčević, Pejić 6, Pejaković 1, Kosanović, Malešević 1, Radanović 5.