Vijesti Sport Prečka spasila Ljubić od poraza

Prečka spasila Ljubić od poraza

0

Komšijski rivali Ljubić iz Prnjavora i Tekstilac iz Dervente odigrali su prvu kontrolnu utakmicu ovog ljeta u kojoj je poslije 90 minuta bilo 1:1.

Precka spasila Ljubic od poraza

Prvo poluvrijeme proteklo je u ravnopravnoj igri, a domaći su stekli vođstvo, zahvaljujući snalažljivosti Danka Segića u 31. minutu. U nastavku treneri su ukazali povjerenje juniorskim sastavima, pri čemu su Dervenćani ostavili povoljniji utisak. Nakon što je Ognjen Miljić u 59. minutu savladao golmana Dragana Crnatka, u dva navrata, sredinom drugog popuvremena, prečka je spriječila vođstvo “tekstilaca”.

Kormilari dva drugoligaša mogu biti zadovoljni borbenošću mladića kojima su ukazali povjerenje u premijernom julskom predstavljanju.

LjUBIĆ: Crnadak, B. Lazić, Kvakić, Pezer, Mujkić, Vinčić, Janković, Simić, Balaban, S. Lazić, Segić. Još su igrali: Vukajlović, Burdelj, Moravac, Ninković, Blagojević, Jovanić, Marić, Kovač, Ahmić, Kostrešević, Petrović. Trener: Dragomir Prodanović.

TEKSTILAC: Budeša, Kojić, Marković, Džabić, Marić, Milutin, Milošević, Miljić, Duspara, Makivić, Bosić. Još su igrali: Simić, Lisičić, Popović, Kulaga, Ćorić, Đukić. Trener: Slobodan Kovačević.Strijelci: 1:0 Segić u 31, 1:1 Miljić u 59. minutu.

Stadion: Borik u Prnjavoru.