Vijesti Sport RFL centar: Poraz Lužančana u Kakmužu

RFL centar: Poraz Lužančana u Kakmužu

0

Borac iz Bosanskih Lužana poražen je na gostovanju u Kakmužu rezultatom 5:2.

Domaća ekipa je već nakon 5 minuta imala dva gola prednosti, da bi u prvih sat vremena igre došla do ubjedljivih pet golova prednosti. Čast Lužančana spasili su Marinković i Marić koji su tresli mrežu Zvijezde z 73. i 75. minutu.

U narednom kolu Borac gostuje u Čečavi.

RFL centar, 8. kolo: FK Zvijezda-FK Borac 5:2 (2:0). Stadion Dr Milan Jelić. Sudija Nedeljko Jevtić.

FK Borac: Plavšić, Gostimirović (Trutina), Marinković G. (Marić), Bardak, Ćorić, Pivaš (Kulaga), Milanković, Vujićić, Pećić, Radoja (Gvozdarević), Marinković M.