Vijesti Sport Sjajni futsaleri deklasirali lidera

Sjajni futsaleri deklasirali lidera

0

Futsaleri Dervente zabilježili su važan trijumf nad prvoplasiranim Čelincem i smanjili zaostatak na svega jedan bod.

Dervenćani pri tome nisu nimalo štedili protivnika s obzirom da su nakomn prvih 20 minuta igre imali prednost od 4:1. Odličan susret viđen je i u nastavku, a gosti su slavili sa visokom prednosti.

Kapiten Pivaš je postigao čeetiri pogotka, golman Blagojević se u listu strijelaca upisao dva puta, a mrežu domaćina pogađali su i Simić, Radoja, Kulaga i Kojić.

U narednom kolu Derventa dočekuje Stračevicu.

Druga liga RS – centar, 11. kolo: KMF Čelinac – KMF Derventa 5:10

KMF Derventa: Ognjen Blagojević (G), Vitomir Pivaš (K), Nemanja Erić, Dalibor Kulaga, Marko Radoja, Slavisa Simić, Nikola Šarčević i Siniša Kojić.