Vijesti Sport Tekstilac nastavio niz loših rezultata

Tekstilac nastavio niz loših rezultata

0

Tekstilac je i na gostovanju u Novom Gradu nastavio seriju loših rezultata i upisao novi poraz. “Krojači” su već peti susret bez pobjede.

Nakon prvih 45 minuta utakmice na Mlakvama nije bilo pogodaka, uprkos dvjema dobrim situacijama za Tekstilac, ali već početkom nastavka domaći uspijevaju rišešiti pitanje pobjednika.

Prvo je Smajić u 48. minutu pogodio mrežu Markovića, da bi pet minuta kasnije prednost Novograđana udvostručio Imamagić u 53. minutu. Dervenćani su počasni pogodak postigli u trećem minutu sudijske nadoknade, strijelac je bio rezervista Uroš Jovanović.

Prva liga RS, 24. kolo: Sloboda (NG) – Tekstilac 2:1 (0:0). Stadion: Mlakve u Novom Gradu. Gledalaca: 150. Sudija: Velibor Gigović (Gradiška).

FK Sloboda (NG): Milošević, Dodig (od 79. Marin), Tiro, Samardžić, Smajić (od 68. Reiz), Đurić, Imamagić, Paro, Fontemaći, Atanasković, Vladić (od 90+1. Dženis Abdulai)

FK Tekstilac: Marković, Marić, Đekić, Jolović, Prljeta (od 77. Aleksić), Duspara, Kušljić, Bašić (od 58. Teofilović), Sosa, Duvnjak (od 54. Jovanović), Ignjić.