Vijesti Sport Tekstilac poražen na startu prvenstva

Tekstilac poražen na startu prvenstva

0

Fudbaleri Tekstilca poraženi su u prvoj utakmici drugoligaškog Zapada na gostovanju kod prijedorske ekipe FSA.

Tekstilac je na gostovanje otputovao bez sedmorice igrača koji zbog administrativnih poteškoća nisu bili registrovani za prvo kolo, ali se uprkos tome “krojači” nisu predavali i da nije bilo raspoloženog Kneževića koji je postigao het-trik, rezultat bi bio puno bolji.

Domaći su poveli u 12. minuti, ali je Tekstilac tri minuta kasnije stigao do izjednačenja preko Trivana, da bi Prijedorčani do kraja prvog dijela, što uz pomoć lošeg terena, što nesmotrenošću Tekstilčevih igrača, stižu do još dva gola. Petnaestak minuta prije kraja utakmice Duspara je unio neizvijestnost u susret, ali “krojači” ipak ne stižu do boda.

U srijedu će derventski drugoligaš ugostiti prnjavorski Ljubić u šesnaestini finala KUP-a Srpske, a narednog vikenda će dočekati i Borac iz Šamca u punom sastavu.

Druga liga zapad, 2. kolo: FK FSA – FK Tekstilac 3:2 (3.1). Stadion Poljana. Sudija: Mišo Mačkić.

FK Tekstilac: Blagojević, Marić, Emanuel, Trninić, Šteković, Ignjić, Milosavljević, Dragonjić, Aleksić, Duspara, Trivan. Trener Zoran Bujić.