Vijesti Sport TOŠK spremniji i spretniji

TOŠK spremniji i spretniji

0

Fudbaleri Tekstilca poraženi su u petom pripremnosm susretu ubjedljivo su poraženi od ekipe TOŠK-a iz Tešnja.

“Krojači” su snage odmjerili sa očigledno uigranijim i spremnijim protivnikom, što se naročito osjetilo u nastavku. Tekstilac je poveo sredinom prvog dijela lijepim pogotkom novajlije Ajkovića, ali su gosti do kraja poluvremena iz uigrane akcije došli do poravnanja.

Ekipa iz Tešnja, inače pretendent na ulazak u Premijer ligu BiH, u nastavku je pokazala kvalitet i sa tri lijepa pogotka privela susret kraju.

FK Tekstilac – FK TOŠK 1:4 (1:1). Gradski stadion u Derventi. Sudija Željko Tutnjilović.

FK Tekstilac (I poluvrijeme): Milošević, Marić, Ajković, Jolović, Vidović, Đuričić, Bubanja, Reljić, Duspara, Nestorović, Perović. Igrali su i Bosankić, Đekić, Simović, Ignjić…