Vijesti Sport PFL Doboj: Osinjani umalo savladali lidera, Lužančani remizirali sa Ukrinom

PFL Doboj: Osinjani umalo savladali lidera, Lužančani remizirali sa Ukrinom

0

U posljednjem jesenjem kolu Područne lige Doboj osinjski Borac remizirao je sa prvoplasiranom ekipom Vučijaka, dok je u Bosanskim Lužanima domaći Borac odigrao neriješeno sa Ukrinom iz Čečave.

Osinjski Borac je do prednosti protiv jesenjeg šampiona došao u 12. minutu susreta zahvaljujući Kojiću. Gosti nisu dopustili iznenađenje i u posljednjim minutama dolaze do boda golom Đukića.

Lužančani su u vođstvo došli u četvrtoj minuti nastavaka kada je najstrožu kaznu realizovao Makivić, da bi izjednačenje donio Prodić.

Nakon jesenje polusezone Lužančani su na diobi sedmog mjesta, dok su Osinjani deveti.

FK Borac (BL) – FK Ukrina 1:1 (0:0). Igralište u Bosanskim Lužanima. Sudija Slaven Budeša. Gledalaca 50. Strijelci Makivić u 49. iz jedanaesterca za Borac, Prodić u 71. za Ukrinu. FK Borac: Đukić T, Bašić (od 89. Mihajlović), Pećić N, Makivić, Savić, Đukić Nj, Ćorić, Ivković (od 46. Pećić B.), Budeša, Žarić, Marinković.

FK Borac (O) – FK Vučijak 1:1 (1:0). Igralište Centar u Osinji. Gledalaca 50. Sudija Goran Ilić. Strijelci: Kojić u 12. za Borac i Đukić u 88. minutu za Vučijak. FK Borac (O): Kulaga, Kljajić, Gojić Đ, Vaslić, Đukić, Vujićić, Kojić, Gojić J, Turudić, Kaloper, Popović.