Vijesti Sport Prva liga RS: Tekstilac “blickrigom” srušio Slobodu

Prva liga RS: Tekstilac “blickrigom” srušio Slobodu

0

Tekstilac Kort je do sedme prvenstvene pobjede u prvih petnaest kola stigao zahvaljujući pobjedi nad mrkonjićkom Slobodom.

Veoma važan trijumf nagovijestili su najbolji strijelci prvenstva Perić i Milaković već u 2. i 3. minuti, dok je ubjedljivih 3:0 donio ove sezone raspoloženi Susaković.

“Krojači” su imali još nekoliko prilika, ali su počasni pogodak postigli ipak gosti, preko Malbašića.

U narednom kolu derventski prvoligaš gostuje u Zvorniku.

Prva liga RS, 15. kolo: Tekstilac Kort – Sloboda 3:1 (3:0)
Gradski stadion u Derventi. Gledalaca 100. Sudija Slavoljub Gogić (Istočno Sarajevo). Strijelci Perić u 2, Milaković u 3, Susaković u 35. minutu za Tekstilac Kort, Malbašić u 81. minutu za Slobodu.
FK Tekstilac Kort: Plisnić, Jolović, Kovač, Đuričić, Perić (od 87. Reljić), Milaković, Susaković (od 82. Vukadinović ), Ćorić, Komlenović, Đekić, Zarić (od 69. Duspara). Trener Marko Stojić.