Sinoć su odigrani susreti trećeg kolo i polufinala turnira u odbojci, te četvrtfinale turnira u futsalu, u okviru 12. Radničkih igara opštine Derventa.
Najbolji odbojkaški meč bilo je polufinalni susret između „Frukte“ i „Digitala“, a u duelu za uživanje spretniji i sretniji su na kraju bili igrači „Frukte“. U drugom polufinalu ekipa „Amike“ je uspijela uzeti jedan set protiv „Inžinjerskog bataljona“, ali nije mogla više od toga.
U četrvtfinalnim susretima u fudbalu dvije ekipe koju se najviše i pokazale do sada, „Net QM“ i „Inžinjerijski bataljon“, sigurnom igrom su savladale svoje rivale – „Relax shoes“ i „Elektron“ i upravo ove dvije ekipe će odmjeriti snage u polufinalu. Najbolji meč večeri je bio između „Frukte“ i „Digitala“, s dosta preokreta, nekoliko pogođenih stativa i dobrih odbrana golmana. Dalje je prošla ekipa „Digitala“ koja je nakon zaostatka od 1:3 došla do pobjede od 4:3. Dosta neizvjesno je bilo u susretu između „Gatarića“ i „Geokopa“ ali ipak na kraju je slavila ekipa „Geokopa“.
Večeras je na programu završnica 12. Radničkih sportskih igara i dobićemo pobjednike u sve četiri discipline i sveukupnog pobjednika.
NEDELJA 10.06.
ODBOJKA – III kolo i polufinale
18,30: DIGITAL – TEHPRO 2=2:0 / NETWORK – AMIKA=0:2
19,00: FRUCTA – 3P SERVICE=2:0/ INŽ.BATALJON –TEHPRO 1=2:0
19,40 : POLUFINALE: DIGITAL-FRUCTA=1:2 / I.BATALJON-AMIKA=2:1
FUTSAL – četvrtfinale
20,30: A1-B2: NET QM –RELAX SHOES=5:1
Budeša, Ćorić, Čolić, Kujundžić, Kojić – Kulaga
21,05: D1-C2: FRUCTA TRADE- DIGITAL ELEKTRONIK=3:4
Bogdan, Reljić, Rosić – Budeša 2, Komlenović, Lukić
21,35: B1-A2: GATARIĆ – GEOKOP*ZDRAVO=2:5
Susaković, Turudić – Stanarević 4, Pijetlović
22,10: C1-D2: INŽINJERIJSKI BATALJON – ELEKTRON=5:0
Muratović 2, Đedović 2, Bešić –
PONEDELJAK 11.06. – Finalno veče
BASKET polufinale
18,30: INŽ.BATALJON-FRUCTA / DIGITAL – NETWORK
KONOPAC polufinale
18,50: ŠUMSKA UPRAVA- INŽ.BATALJON / FRUCTA-DIGITAL
BASKET finale – 18,55:
KONOPAC finale –19,20:
FUTSAL – polufinale
19,30: NET QM- INŽINJERIJSKI BATALJON
20,10: DIGITAL ELEKTRONIK – GEOKOP*ZDRAVO
ODBOJKA – finale
20,45: FRUCTA TRADE – INŽINJERSKI BATALJON
FUTSAL – finale – 21,30
Derventa Cafe