Vijesti Sport Borac iz Lužana poražen u Kotorskom

Borac iz Lužana poražen u Kotorskom

0

U trećem kolu prvenstvenog nadmetanja MOL Doboj, FK Borac iz Bosanskih Lužana putovao je na gostovanje svom imenjaku, Borcu iz Kotorskog.

Borac iz Luzana porazen u Kotorskom

Borac iz Lužana je na ovom gostovanju upisao prvi poraz u ovoj sezoni. Nakon tri odigrana kola Borac ima 6 osvojenih bodova.

Prvu šansu na utakmici imali su gosti. Makivić je sam izašao pred golmana, ali u završnici nije bio dovoljno precizan. Bila je to šansa koja bi utakmicu vjerovatno okrenula u drugom smjeru.

Nakon toga redali su se pokušaji domaćih igrača. Imali su i Lužančani svoje prilike, ali bez konkretne završnice.

Prvi gol je pao u drugom poluvremenu i to u 66. minutu nakon sjajne akcije domaćih fudbalera, a loptu u gol je pospremio Ćepalović.

Nakon toga gosti su sve karte bacili u napad, ali su opet bili neefikasni, a rezultat toga bila su još dva gola u režiji domaćina odnosno Njemčevića i Bečića za konačnih 3:0.

Kotorani su zasluženo osvojili bodove, i zauzeli 1. mjesto na tabeli dok je Borac iz Luzana pao na 5. mjesto.