Vijesti Sport Članovima “Kime” dvanaest odličja sa smotre u Doboju

Članovima “Kime” dvanaest odličja sa smotre u Doboju

0

Članovi Karate kluba „Kima“ osvojili su 12 medalja na 22. Međunarodnom takmičenju „Doboj open 2022“ što je bilo dovoljno za 13. poziciju u generalnom plasmanu.

Žana Preradović je osvojila prvo mjesto u borbama, dok je klupskoj kolegici Vedrani Malić pripalo srebro. Nenad Balaban je u ovoj disciplini bio srebrni, a u katama je osvojio bronzu. Emanuel Maletić bio je drugi u disciplini borbe, a Alen Peleš treći.

Goranu Đuriću i Stefanu Jovičiću pripale su bronze u borbama, a Jovičić je ovom odličju pridružio i bronzu u katama. Duško Makivić je u konkurenciji veterana osvojio zlato u katama, a u istoj seniorskoj disciplini bronzu. Rajko Starčević je u katama bio treći u konkurenciji veterana.

Ekipa “Kime” je ovaj uspjeh ostvarila među 680 takmičara iz 55 klubova i četiri države. Čestitamo osvajačima medalja na uspjehu i borbenosti, kao i našim takmičarima kojima je malo falilo sportske sreće. Sve pohvale organizatoru na organizaciji turnira, poručuju iz „Kime“.