Vijesti Sport Derventa pobjedom otvorila prvenstvo

Derventa pobjedom otvorila prvenstvo

0

Rukometaši Dervente su novu sezonu otvorili pobjedom u Istočnom Sarajevu.

Sve do sredine prvog poluvremena igralo se gol za gol, da bi se domaća ekipa “odlijepila” serijom od 4 gola u nizu (13:9). Derventa se “vraćala” u igru ali je prednost Slavije nakon 30 minuta igre bila 5 golova – 22:17.

Momci Milorada Bjeloševića u nastavak ulaze agilnije i već sredinom nastavka stižu do prednosti. Derventa je nakon velike borbe u posljednji minut Derventa je je ušla sa prednošću i zahvaljujući dobroj odbrani sačuvala prednost jednog gola 34:35.

Najefikasniji u redovima Dervente bili su Zemunović i Sibinčiću sa po 8 golova, te novajlija Šarenac sa 7 golova.

U narednom kolu u Derventi gostuje Kotor Varoš.