Vijesti Sport Druga futsal liga: Dervenćanima bod iz Doboja

Druga futsal liga: Dervenćanima bod iz Doboja

0

U utakmici 6. kola Druge futsal lige RS ekipe Glavice i Dervente su odigrale neriješeno. To je i najrealniji rezultat s obzirom da je domaćin bio bolji u prvom, a Dervenćani u drugom poluvremenu.

KMF Derventa do bodova nesvakidašnjim preokretom

Na samom početku grubu grešku gostiju kažnjava Hadžikadunić, da bi odmah nakon toga Marić pogodio za izjednačenje. Do kraja poluvremena domaćin je iskoristio još jednu poklon loptu, a uprkos nekoliko dobrih šansi, bio to je rezultat prvog dijela. Veoma brzo domaćini povisuju vodstvo na 3:1, da bi zadnjih desetak minuta susreta na terenu postojala samo jedna ekipa. Dervenćani su izjednačili, a nakon toga promašili još nekoliko dobrih šansi.

U toku sedmice ekipa Dervente je odigrala zaostalu utakmicu 4. kola, gostovala u Banja Luci kod ekipe Starčevice, i upisala trijumf rezultatom 4:5

U sljedećem 7. kolu ( ponedeljak 04.01.) Derventa je domaćin ekipi Doboja.

II liga RS u futsalu (6. kolo)

KMF GLAVICA DOBOJ–KMF DERVENTA = 3:3 (2:1)

Sportska dvorana Doboj. Gledalaca 50. Sudije: Njegomirović i Latinović. Strijelci: Omerčić 2, Hadžikadunić za Glavicu, Marić, Brković i Vujičić za Derventu.

KMF GLAVICA: Begić, Hadžikadunić, Lukić, Hajrić, Omerčić, Neziri, Buljubašić, Mustajbašić, Kvržić .
KMF DERVENTA:Aleksić , Đuričić, Marić, Đekić , Vujičić ,Stanić, Nović, Brković S. ,Plisnić, Brković M., Simić Ž. i Simić S.