Vijesti Sport Košarkaši porazom otvorili prvoligašku sezonu

Košarkaši porazom otvorili prvoligašku sezonu

0

Kosarkaši Dervente porazom su otvorili prvoligašku sezonu.

Na gostovanju u Rogatici, ujedno i premijernom nastupu u Prvoj ligi, Derventa je korak za raspoloženim domaćinima držala samo u uvodnim minutama. Pri rezultatu 9:6 za Rogaticu domaća ekipa pravi nestvarnu seriju od 20:3 čime su već u prvom poluvremenu trasirali put ka pobjedi (52:24).

Domaća ekipa je u drugom poluvremenu odigrala rutinski i privela meč kraju kraju – 90:60.

U drugom kolu Derventa dočekuje KK Akademija Borac, razvojni klub banjalučkog premijerligaša.