Vijesti Sport Krupa ipak prejaka

Krupa ipak prejaka

0

Lider fudbalskog šampionata Republike Srpske ne popušta i na gostovanju kod Derventi dugo su lomili protivnika i na kraju ga slomili.

Tekstilac je bio vrlo dobar u prvom dijelu, tako da je Krupa do pobjede stigla tek u nastavku. Prvi gol je postignut u 62. minutu kada je Petrović savladao domaćeg golmana Simića. U 86. Alen Nuhanović je postavio konačan rezultat.

Preva liga RS, 11. kolo: Tekstilac – Krupa 0:2 (0:0). Gradski stadion. Gledalaca: 150. Sudije: Slaviša Mazić (Vlasenica).

FK Tekstilac: Simić, Marić,  Ćorić, Jolović, Kojić, Hasikić (46. Duspara), Prljeta, Ćalić (73. Ignjić), Miljanović (89. Brković), Radić (58. Bašić), Ognjen Obradov. Trener Ognjen Koroman.