Vijesti Sport Kup Srpske: “Krojači” poraženi nakon izvođenja penala

Kup Srpske: “Krojači” poraženi nakon izvođenja penala

0

Fudbaleri Tekstilca nisu uspjeli da se plasiraju u polufinale Kupa “Dr Milan Jelić” nakon što su nakon izvođenja jedanaesteraca poraženi od Zvijezde 09.

“Krojači” su se dva puta vraćali iz rezultatskog zaostatka, ali na kraju nisu uspjeli do plasmana među četiri najbolje ekipe. Sekulović je doveo Semberce u vođstvo u 12. minutu, ali je rezervista Obradov izjednačio rezultat već u prvim sekundama nastavka. Gosti do prednosti dolaze ponovo nakon 5 minuta igre, ali se igrači domaće ekipe nisu predavali i do novog izjednačenja dolaze par minuta prije kraja utakmice golom Ignjića.

Ipak, igrači Zvijezde 09 bili su spretniji i srećniji u penal-seriji nakon koje je rezultat bio 1:4.

Kup RS, 1/4 finala: FK Tekstilac – FK Zvijezda 09 2:2 (0:1). Gradski stadion Derventa.

FK Tekstilac: Simić, Marić, Zeljković (od 46. Obradov), Jolović, Kušljić, Radić (od 21. Ćalić, od 75. Ćorić), Prljeta, Ignjić, Duspara (od 75. Brković), Miljanović (od 59. Miljanović), Kojić. Trener Ognjen Koroman.