Vijesti Sport Nakon preokreta u nastavku kapiten spasio bod

Nakon preokreta u nastavku kapiten spasio bod

0

Rukometaši Dervente remizirali su rezultatom 25:25 (10:13) u susretu protiv banjalučke Mladosti u okviru 4 . kola Prve lige Republike Srpske.

Dervenćani su tako animirali zaostatak na poluvremenu, a do boda su stigli doslovno u posljednjoj sekundi kada je pogodio kapiten Zvjezdan Sibinčić. Derventa je 8 minuta prije kraja imala prednost od dva gola koju nisu uspjeli sačuvali.

Prvo ime u redovima domaćina bio je Goran Šarenac sa 11 pogodaka, dok su po četiri dodali Sibinčić i Nikola Knežević, a 13 odbrana upisao je Gojko Topić.

Kod Banjalučana prvo ime je bio golman Sopko sa 18 odbrana dok je Buhač postigao 6 pogodaka.

U narednom kolu Derventa igra u Banjaluci protiv ORK Borac.