Vijesti Sport PFL Doboj: Osinjani i dalje na vrhu tabele

PFL Doboj: Osinjani i dalje na vrhu tabele

0

Nakon 7. kola Područne lige Doboj osinjski Borac dijeli prvo mjesto sa Ukrinom iz Čečave, dok je imenjak iz Lužana trećeplasirani.

Proteklog vikenda Osinjani su na svom terenu savladali Polet iz Podnovlja rezultatom 3:1. Nakon početnog zaostatka, domaća ekipa napravila je preokret i već nakon 45 minuta postavila konačan rezultat i ostvarila novi trijumf golovima Nedića, Brkića i Gojića.

Lužančani su osvojili bod na gostovanju kod Skugrića. U 17. minutu mladi golman Lužančana Tanasić zaustavio je udarac sa bijele tačke, ali se desetak minuta kasnije Stojanović “iz igre” iskupio za propuštenu šansu. Ipak, u 38. minuti Marinković je postigao pogodak i Lužančanima donio bod.

U narednom kolu u Lužanima gostuju Ozrenski sokolovi, a u Osinji BSK.

Borac (O) – Polet 3:1 (3:1). Igralište Centar. Gledalaca 30. Sudija Ristić Dušan. FK Borac: Turudić, Marinković, Ćorić, Nedić (od 64. Rudinjić), Nović, Trivunović, Brkić (od 75. Delić), Popović (od 60. Panzalović), Gojić, Bogdan, Vasilić.

Skugrić 1964 – Borac (BL) 1:1 (1:1). Igralište u Mišićima. Gledalaca 50. Sudija Mirnes Halilović. FK Borac: Tanasić, Ćorić, Simić, Pećić, Karamehić (od 75. Savić St.), Miljić (od 75. Makivić), Milanković, Marinković, Kulaga, Trutina, Savić Sl. (od 60. Gostimirović).