Vijesti Sport Rukomet: Bez pobjednika u susretu Dervente i Borca

Rukomet: Bez pobjednika u susretu Dervente i Borca

1

Rukometaši Dervente u posljednjem kolu prije zimske pauze ugostili su ekipu banjalučkog Borca.

Nakon prvog poluvremena duela starih rivala rezultat je bio neriješen 14:14, a do pobjede nijedna ekipa nije mogla ni nakon svih 60 minuta – 27:27.

Pred rukometašima je sada pauza do sredine februara.

Premijer liga BiH, 13. kolo: RK Derventa – RK Borac 27:27(14:14). Sportska dvorana u Derventi. Sudije Konjičanin i Konjičanin. RK Derventa: Škrga, Draganić, Sibinčić, Šijaković, Lukić, Zemunović, Milinković, Marković, Dragičević, Stojić, Stanković, Ivanović, Vidaković, Starčević, Martinović, Zekić. Trener: Zoran Dokić.