Vijesti Sport Rukometaši i dalje bez bodova

Rukometaši i dalje bez bodova

2

Rukometaši Dervente ni u 5. kolu ovosezonskog izdanja Prve lige Republike Srpske nisu stigli do prve pobjede.

Bodove iz Dervente ovog puta odnijeli su Višegrađani nakon ubjedljive pobjede. Gosti su ovim trijumfom došli na vrh tabele, iako imaju i susret više od ostalih rivala.

Da će Derventa ostati bez bodova bilo je jasno već nakon prvih 30 minuta igre kada su gosti stigli do velikih 10 golova prednosti (14:24). Derventa je potpuno potonula u nastavku tako da su Višegrađani, na Krilima Kuburića (10 golova) susret završili sa čak 17 golova prednosti.

U narednom kolu ekipa Milorada Bjeloševića gostuje u Kozarskoj Dubici.

Prve liga RS, 5. kolo: RK Derventa – RK Višegrad 25:42 (14:24). Sportska dvorana u Derventi. Sudije Berijan i Ilić.

RK Derventa: Kosanović 6, Pećić 2, Radanović, Lukić, Grbić, Milinković 3, Topić, Prestaš 2, Pejić 7, Tolimir, Savić 3, Ramadanović, Šmulja 1, Malešević 1, Davidović. Trener Milorad Bjelošević.